Огляд воблера jackall chabby minnow

Ось особисто для мене воблер Jackall Chabby Minnow, ну просто справжнє відкриття року. На нього головень ловився завжди, навіть тоді, коли самі невибагливі мисливці типу окунів, стояли статуями, і реакції від них було не добитися, навіть тоді цей воблерок витягав з води красавцев- голавлей.

При лові цим воблером хороша буде дуже повільна проводка із зупинками, з невеликими прискореннями, мікроривочкамі.

Огляд воблера JACKALL CHABBY MINNOW

Летить сей воблер досить далеко, їм дуже просто управлятися. Якість і точність закидання цього воблера практично ідеально.

Він добре працює як на струмінь, так і за течією, їм можна робити саму різноманітні проводки і ривковие, і на потяжку, і зі скиданням волосіні - загалом цей воблер добре ставиться до експериментів з проводкою.

Отже, на цю приманку я зловив більше 10 великих голавлей, що по-моєму солідний результат, і до речі, при виведенні у мене не було ні єдиного сходу, а вся справа в дуже хорошій якості гачків. У воблера Jackall Chabby Minnow є брат Chabby Minnow Diving - Ця приманка потрапила в мої руки лише в кінці сезону, проте вже по внешніму увазі і за якістю воблера можна сказати-у цього хлопчини цілком пристойні перспективи на те, щоб відібрати лаври короля лову головнів у старшого брата.

Що ж це покаже вже майбутній сезон.